| slalomprintrecretini a întrebat:

as vrea sa cresc mai inalt dar nu am timp sa practic sporturi.
Exista medicamente care te-ar putea inalta. Daca da care sunt sin cam cat te inalta.
Funda.

Răspuns Câştigător
| QiCKaaTc a răspuns:

Pai, jucam baschet, vreo 30de salturi inalte faceam, si mai multe.

8 răspunsuri:
| QiCKaaTc a răspuns:

Ai vazut vreodata un jucator de baschet? ei sun foarte inalti deoarece sar foarte mult. Sari si tu foarte inalt si vei vedea rezultate. La mine a mers >.<

| slalomprintrecretini explică (pentru QiCKaaTc):

Cam cat ai sarit?

| slalomprintrecretini explică (pentru QiCKaaTc):

In fiecare zi 30 de salturi?

| QiCKaaTc a răspuns (pentru slalomprintrecretini):

Si mai multe.dar e binisor 30 big grin

| QiCKaaTc a răspuns (pentru slalomprintrecretini):

Pai, jucam baschet, vreo 30de salturi inalte faceam, si mai multe.

| WoodenCross97 a răspuns:

Poti incerca la alta categoriewinking

| Gargoyle a răspuns:

Nu exista medicamente de crestere in inaltime. Sportul te poate ajuta si un regim de alimentatie sanatos.Insa nu stiu cati ani ai, ce inaltime ai, etc. Poate ca e deja prea tarziu ca sa mai incerci ceva. Oricum e de stiut ca si fumatul stopeaza dezvoltarea organismului.Si daca nu ti-ai dat seama inca, QiCKaaTc face misto de tine.

| zelgne a răspuns:

Exista medicamnte de accelerare a hormonilor tiroidieni dar problema ca e nu numai ca te inalta ti se pot lungi extremitatile corpului nasul degetele mainile, urechile, depinde de la organism la organism

| r1a2 a răspuns:

Nu sunt medicamente de acest gen.