| Dennisaa a întrebat:

Cum pot sa ma inalt? ce sporturi sa practic si mai exact unde asi putea sa ma duc( in craiova)?

Răspuns Câştigător
| Piiink a răspuns:

Buna denisa big grin Nu e nevoie de sportwinking Profesora mea de handbal a zis ca nu cont ce sport faci daca gena ta de la mama si de la tata e sa fi pitika pitika esti iar daca e sa fi inalt inalt esti nu conteaza. Eu fac handbal de 3 ani jumatate si acolo e o fata care fake handbal de 2 ani si cand a vnt era pitika si acum e tot ptika nu conteaza. Sing sport care fake asa ceva e inotul nu numai ca te inalta da isi si mareste spatele si o sa aiba un aspekt uritwinking mai bine nu big grin Funda puppy dog eyes?

6 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Baschetul este sportul cel mai indicat pentru cresterea in inaltime, iar inotul pentru o dezvoltare armonioasa a corpului.

| Gorillaz a răspuns:

Baschetul te inalta, dar depinde si daca il practici cum trebuie, adica trebuie sa sari, si cand sari sa simti ca te intinzi ( in aer ) inot ul da e corectte dezvolta armonios, le practic pe ambele si nu consider ca iti face un stapte urat cum a zis pink straight face ba chiar dimpotriva.

| AnnaMarrria a răspuns:

Pai sunt multe sporturi da eu merg la inot si am si slabit si m-am si inaltat.

| bocinaca a răspuns:

Cati ani ai?

| silviussj5 a răspuns:

Basket

| dklau100 a răspuns:

Iti zic eu ce sa faci. si eu am trecut prin perioada in care credeam ca nu mai cresc deoarece si maicamea e mica de statura dar uite ca am crescut. m-am plimbat cu bicicleta, am alergat. tot ce trebuie sa faci e sa nu lenevesti pe aksa deoarece e ricul sa te si ingrasi. o sa vezi ma incolo ca o sa te inalti e acum mai greu ca te framanta ideia dar tu treci teste si nu baga pe nimeni in seama care incearca sa te necajeasca