| CRAzZyMAN a întrebat:

As vrea sa invat mai multe despre masini imi puteti lasa un site sau ceva de unde as putea citi?
P.S. : vreau sa stiu caii putere; HP(ce inseamna) si mai multe.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fa profesionala si te alegi cu meseria de electromecanic sau mecanic auto

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ce anume vrei sa inveti?
Sa lucrezi la masini, sau sa vorbesti despre masini pe care n-o sa le ai niciodata? laughing
Daca e a 2-a varianta, citeste articole de genul Top Gear, Promotor... Alea te fac sa te simti informat, fara sa ai habar sa deschizi o capota.
Daca vrei sa inveti meserie, du-te la un liceu auto, sau imprieteneste-te cu un mecanic pe care sa-l mai ajuti, in schimbul explicatiilor.