| Sorin0072 a întrebat:

azi dimineata s-a stricat butucul la masina, un bmw e46.Nu imi functioneaza inchiderea centralizata, acum am vb cu un tip de la dezmebrari imi da un butuc si cheia sa-i fac o copie sa pot deschide, oare functioneaza?

1 răspuns:
| Liviuuuuuuuuuuuuuuu a răspuns:

Pai ce e stricat? Inchiderea centralizata e cu telecomanda sau trebuie bagata cheia in butuc sa deblochezi usile? Nu ai pe partea dreapta butuc? Sau incearca la portbagaj. Daca schimbi butucul o sa faci colectie de chei, una sa o pornesti, alta sa o descui. Vezi k unii le repara la chioschiurile care multiplica chei