| BountyWG a întrebat:

Cati km are in bord BMW 530?

Răspuns Câştigător
| SamSon a răspuns:

| BountyWG explică (pentru SamSon):

Mai astept 1-2 raspunsuri. happy apoi dau funda happy

| SamSon a răspuns (pentru BountyWG):

Cum doresti.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde cati km a fost folosita in anii de durata cand o vezi te urci in ea si vezi cat are la bord, daca te referi la km din turometru sant 260 dar masina nu ajunge nici la 200 sant pusi asa sa nu fie gol indicatorul

| BountyWG explică (pentru mgtow):

N-are cum frate, bmw 530 sa nu atinga 200? cum asa.Eu zic de una noua.Cum asa, nu atinge 200 km nu pot sa cred

| mgtow a răspuns (pentru BountyWG):

Daca e nou atinge, credeam ca e vorba de un model cu vechime si asa pe la noi nu se prea poate pentru ca limita e 140

| sltlp a răspuns:

Http://bit.ly/1gubbqW deci 260;