| VitalBullet a întrebat:

Ce carte de permis (codul rutier) mai este valabila si in 2012? Eu am 2008 mai este buna?

Răspuns Câştigător
| Changes a răspuns:

Eu din aia am învățat și mi-am luat carnetu din prima.Am citit-o o singură dată dar am făcut foarte multe chestionare de pe drpciv.ro
Mult succes.

P.S De unde ești?

4 răspunsuri:
| Changes a răspuns:

Dacă mai ai vreo nelămurire în legătură cu școala de șoferi nu ezita să mă întrebi.Te ajut bucuroasă.

| Changes a răspuns:

Trimite-mi adresa de mess prin mesaj şi vorbim după.

| VitalBullet explică:

Din dambovita sunt. E adevarat ca pe drpciv sunt decat 50 de intrebari si pentru a le avea pe toate trebuiesc cumparate? Am intrebat cateva cunostinte si parerile sunt impartite

| C94 a răspuns (pentru VitalBullet):

Eu fac chestionare pe drpciv si nu scrie nicaieri ca trebuie sa cumperi intrebarile.Iti faci cont si iti apare in partea stanga Testare examen online, unde gasesti simulari exact ca la examen.E adevarat ca unele intrebari se pot repeta de la chestionar la chestionar, dar cu siguranta sunt mai mult de 50 de intrebari.