| anonim_4396 a întrebat:

Salut, daca citesc si din codul rutier din 2017 imi poate fi de folos? Eu in 2022 am sa dau de permis si am aceasta carte. Am sa citesc si din 2022 dar cand se va lansa.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poți să citești liniștit. Îti recomand și site-ul ăsta

https://www.scoalarutiera.ro/

| McGregor788 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vă mulțumesc frumos! Este foarte util site-ul, va multumesc tuturor pentru sfaturi.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Au fost destule modificari ale legislatiei rutiere din 2017 si pana acum. Este bine sa citesti OUG 195/2002, rep. in 2006 si Regulamentul de aplicare cu md. si compl. la zi.

| DaniTDCI a răspuns:

Salut, cel mai recomandabil ar fi sa citesti codul rutier 2020/2021