| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU, ce masina iti permiti sa intretii daca ai un salariu de 6000 lei net pe luna si esti singur?

Răspuns Câştigător
| DeMicUnCălător a răspuns:

Una nouă și cu o rată lunară de maxim 1000 de lei

21 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Una mica stil femeie, clio sau fiat... cand vad barbati cu asa ceva imi pun mana in cap, mai ales unde stau isi permit ceva mai bun dar, poate au alte planuri in viata si nu le pasa asa mult de masina

| darrio2007 a răspuns:

Depinde cat cheltui pe altele. O masina decenta o poti intretine lejer. Dar tu mai ai mult de muncit pana vei ajunge la acei 6000 net lunar.

| DeMicUnCălător a răspuns (pentru darrio2007):

De unde știi cât are omu asta salariul?

| darrio2007 a răspuns (pentru DeMicUnCălător):

Nici nu are salariu. Am raspuns doar la salariul pe care il viseaza.

| vlllaaddd a răspuns (pentru darrio2007):

Ma faci sa rad

| darrio2007 a răspuns (pentru vlllaaddd):

Răzi. Cu asta rămâi pe moment. Viitorul ti-l vezi singur.
Sa te vad daca mai râzi atunci.

| vlllaaddd a răspuns (pentru darrio2007):

De unde stii ca il visez? nu te-ai gandit ca chiar atat castig?

| darrio2007 a răspuns (pentru vlllaaddd):

Nu. Ti-am citit intrebarile.

| vlllaaddd a răspuns (pentru darrio2007):

Degeaba ai citit, ai fi putut spune ca sunt eu dar daca eu am intrebat pentru altcineva pentru ca persoana aceea nu are "TPU"?

| darrio2007 a răspuns (pentru vlllaaddd):

Am 12 ani de TPU. Nu esti singurul care spune ca a intrebat pentru altcineva. Lasa vrajeala,

| vlllaaddd a răspuns (pentru darrio2007):

Si cati ani ai?

| darrio2007 a răspuns (pentru vlllaaddd):

Vezi profilul meu.

| vlllaaddd a răspuns (pentru darrio2007):

Am inteles laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru vlllaaddd):

Daca te-ai descurcat, bravo si felicitari.

| DeMicUnCălător a răspuns (pentru darrio2007):

Fără vise sau fantezii. Nici Tatăl tău nu s-ar fi culcat cu Mama ta.
Lasă omul să viseze și dacă intr-adevar vrei să-l ajuți. Motivează-l nu fă mișto de el.
E saturată lumea de acreală pe netul ăsta

| sadrian46 a răspuns (pentru darrio2007):

Ești mare Darrio. Să reziști 12 ani la... de pe TPU este o performanță.

| darrio2007 a răspuns (pentru DeMicUnCălător):

Mda. Probabil ca lumea in care este, o considera doar un vis.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O mașină de jucărie.

| vlllaaddd a răspuns (pentru sadrian46):

Iti arde de glume?

| sadrian46 a răspuns (pentru vlllaaddd):

Da, scuze că te-am supărat, speram să te amuzi și tu.

| relian a răspuns:

Poti intretine,orice masina,indiferent de brand, de cit costa.Tu crezi ca intretinerea unei masini costa o avere sau ce laughing ce intrebari mai puneti, sta mita in coada.

Dar tu ce crezi dupa tine ca intretii la o masina? Ce intretii la o dacia, tot aia intretii si la un ferari, la orice alta masina.
Nu se fac alte lucrari de intretinere fctie de cit valoareaza acea masina.