| MotoKatâr a întrebat:

Ce părere aveti de Passat 2000/2003, berlin, benzina 1.6? Vreau să stiu daca este o masina fiabilă, durabilă si daca trage bine. As avea niste îndoieli cu trasu deoarece are o caroserie berlina pe un motor de 1.6 si na dar vreau sa stiu si parerea vostra despre masina asta. Nu vreau sa aud variante cu diesel deoarece nu suport dieselul.

2 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

E ok ca motor si merge bine cu GPL.

| Alexandruuu88 a răspuns:

Frate depinde cum o nimeresti! Toate s bune pana se stricalaughing)daca ție iti place...