| Cristian7991 a întrebat:

ce ziceti sa aleg intre un Mercedes S class an 2000-2002 BMW Seria7 an 2002-2004 BMW Seria3 E90 an 2005-2006. Masinile acestea imi plac si le are un prieten si vinde iar el intretine masinile pentru ca il stiu. Ce ma sfatuiti sa aleg?

4 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Seria 3 e90, e mai usor de intretinut decat seria 7 sau S class.

| Cristian7991 explică (pentru Minks):

Am bani sa le intretin tocmai de asta l-am trecut in lista.

| Minks a răspuns (pentru Cristian7991):

Depinde ce vrei tu, care iti place. Toate 3 sunt masini foarte bune pentru cine le poate intretine. Eu as lua tot seria 3, fiind mai nou.

| Cristian7991 explică (pentru Minks):

As vrea ceva cu mai multe obtiuni da daca as vrea sa o vand peste doi ani as gasi? Nu prea ma pricep. Mersi frumos.