| GhostKnight a întrebat:

Cei de la top gear au spus ca buggati veyron e mai rapida decat pagani zonda dar eu am auzit ca pagani zonda e pe locul 1 iar buggati veyron pe locul 2 la viteza care este mai buna happy?

4 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

rolling on the floor Uite cineva care crede in TopGear. In Mos Craciun crezi?

| 0rlando a răspuns:

Ai auzit prost. Nici o altă mașină nu se apropie de recordul deținut de Bugatti Veyron Super Sport.

| RB26DETT a răspuns:

Poate ai auzit ca pagani zonda a scos un timp mai bun pe circuit deoarece este mai usoara decat bugatti, dar la viteza, bugatti nu e intrecut

| Robo97 a răspuns:

Ca sa te lamuresc eu mai bine... Buggati Veyron Super Sport este cea mai rapida masina din lumea atingand viteza de 427 km/h si se lauda cu 1001 CP. Iar Pagani Zonda are doar 750CP si atinge o viteza maxima de 350 km/h. In concluzia Pagani nu se apropie nici macar putin de performatele unui Buggti fie ca e super sport sau simplu...