| Birta_Sorin_Ionut_1990 a întrebat:

cine imi zice si mie pasi cara trepuie executati pe vopsirea motocicletei. carenele sunt din plastic si sunt deja vopsite cu o culoare care este si lacuita deci suprafata este fina si stralucitoare dar din cauza rgarieturilor vreau sa o revopsesc. care ar fi pasi cred ca prima data trebuie sa pregatesc suprafata pentru vopsit slefuindo sau nu stiu,.va rog ajutati-ma ( spreiul de vopsit e bun? )

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Ti-am raspuns pe celalt topic deschis de tine la intrebare si nu. Autocolantul nu rezista decat daca il pui partial pe anumite zone, pe toata motocicleta nu e indicat!

| Birta_Sorin_Ionut_1990 explică:

Dar autocolantul o fi bun?