| BecauseOfYou a întrebat:

Buna TPU... Am facut o prostie dupa pareria mea m-am vopsit bruneta si eram satena, cam in cat timp credeti ca as putrea sa ma revopsesc? Sau in cat timp credeti ca ar putea sa mi se duca culoare din cap? ah si sa nu uit vreau sa ma vopsesc de data asta castanie happy

Răspuns Câştigător
| Ayna a răspuns:

Daca te-ai vopsit prima oara, stai fara grija...in 2 saptamini culoarea o sa se stearga, o sa isi piarda luciul si o sa fie culoarea mai linistita pentru ochi!
Poti sa te speli pe cap undeva la 3 zile si sa folosesti un balsam simplu(nu pentru par vopsit)
Succese!
Iar peste 2-3 saptamini sau chiar o luna, poti sa iti vopsesti parul cu o culoare mai deschisa!

3 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Intr-o luna scapi de ea Spala-te des

| qqqwww a răspuns:

Pai ar trebui sa te vopsesti dupa doua saptamani ca altfel ti se arde parul. Si ai putea sa folosesti un blond pentru a incerca sa iti deschizi culoarea parului. De preferat un blond foarte deschis. Sper ca te-am putut ajuta. Fundaa?

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună! Eu am o colegă care s-a vopsit brunetă, deşi parcă era albastră...ea era şatenă ca şi tine. A fost şocată când a văzut cum arată, dar după 3 săpămâni era din nou şatenă. Dacă tu vrei să te vopseşti părerea mea este că ar trebui să mai aştepţi cam 2 săptămâni, însă de data aceasta să încerci o culoare mai deschisă (şaten deschis sau blond).
Baftă!