| Țupala_Cosmin_1998 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu ceva. termin orele de condus miercurea asta care vine, intrebarea e pot sa ma duc sa dau sala dupa ce termin orele sau am de asteptat ceva timp?

3 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Pai spune-mi cum vrei si te programez cum iti place.

| nuestenimic a răspuns:

Asta depinde de instructorul tau cat de ocupat este daca esti din primii pe lista o sa astepti cam 2 sau 3 zile Depinde unii te programeaza si cand ai ore de conducere si dupa ce termini orele de conducere asta trebuie sa*l intrebi tu Instructorul si o sa-ti spuna el cand dai sala SUCCES