| CosminGK a întrebat:

Am si eu o intrebare si sper sa ma ajutati. Daca am in fiecare zi sendinte de condus ( imi fac km, si orele ) cam in cat timp termin cu scoala de soferi si cu sala- traseu?

2 răspunsuri:
| Comunity a răspuns:

Dupa aprox. 20 de ore de condus iti da instructorul dosarul si te inscrie la sala si in functie de locurile libere la oras (intre 1-3 luni) dai orasul si ai terminat in caz ca il iei din prima. Parerea mea e ca in nici 6 luni poate mult mai putin ai terminat cu scoala de soferi. Bafta!

| CosminGK explică (pentru Comunity):

Am inteles.La scoala la care sunt au 30 de ore de condus.multumesc mult