| Daryusxz a întrebat:

daca pici traseul cat costa reprogramarea? Instructorul mi-a zis 500 lei scoala 150 lei + bani combustibil la instructor. Voi cat ati platit?

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

14 mil cu totu happy cam asa...

| BadBunny a răspuns (pentru Liviu):

Cine dracu' te a mintit ma?
Traseul nu costa nimic, platesti 600 de lei cu totul pentru ca esti obligat sa mai faci niste ore in plus daca pici prima data traseul.
Vorbesti si tu sa te afli in in treaba, aiurea.

| Dyalema a răspuns:

Eu am picat de 3 ori orașul și de fiecare dată am dat câte 100 de lei pentru fiecare ședință a câte 2 ore. Eu făceam 4 ședințe deci 400 lei. Reprogramarea nu costă nimic. Ce face el cred că este cam ilegal! În banii respectivi intra și benzina și timpul lui. Ce face el se numește tâlhărie...

| HHTR a răspuns:

Ca sa te reprogrameze trebuie sa aduci o dovada pe cum ca ai făcut cele 6 ore de condus. astea costa in funcție de cât de scumpă este ședința la firma unde faci tu scoala gen dacă e 80 de lei ședința ai de dat 240 de lei 6 ore de condus, plus 150 de lei taxa pentru masina ca sa dai traseul in ziua respectiva. deci ai de plătit 390 de lei pentru orele suplimentare și masina in ziua traseului. reprogramarea costa doar timp nu bani. bafta

| Saw3Danny a răspuns:

Cauta altul ca nu iti taie el chitanta la benzina, nici nu am auzit de asa ceva...este escroc!