| Anonimul00098 a întrebat:

de curand mi-am cumparat un piaggio ciao la inceput nu am avut probleme il porneam impins pentru ca nu avea pedale dar il impingeam 2 metri si pornea de curand nu mai vrea sa porneasca imi tot uda bujia. am fost cu el pana la magazin l-am oprit i-am inchis benzina si cand sa pornesc dupa 1 min s-a oprit i-am verificat bujia era uda am incalzito la aragaz am pus-o si iarasi tot aceeasi problema imi uda bujia NU STIU CE SA II MAI FAC VA ROG ajutati-ma

3 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Schimba bujia si luleaua care vine in capul bujiei si o sa mearga.

| Anonimul00098 explică:

Am gasit problema era platina si condensatorul

| Zeppe99 a răspuns:

Cumparati altul!