| Ardeleanu_Florin_2003 a întrebat:

Dețin o mașină Volvo S60 din 2012. Am încercat să bag niște melodii pe un stick ca să ascult. Când conectez stick-ul, acesta nu rulează... nu se redă muzica... Am câteva întrebări :
1. Ce format trebuie să fie stick-ul?
2. Contează dimensiunea? Am încercat cu unul de 4 gb și unul de 32 gb și nu merge niciunul.
3. În ce format îmi trebuie melodiile?
4. Melodiile trebuie să fie 70K, 128K sau 160K? Sau trebuie să fie altcumva?
Mulțumesc frumos și aștept cât mai multe răspunsuri.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Dacă player-ul e ok, pe fat 32, trebuie să "meargă" melodiile mp3