| Ștefan_Sergiu_1997 a întrebat:

Salut,
Am si eu un stick de memorie de 2gb il am pentru dvd-ul de la masina. Am dat 22 de lei pe el nu ma astept la calitate. Cand copiez muzica pe el e totul oky. cand incerc sa ascult melodiile de pe el imi da cu eroare si imi merg din 80 de piese in jur de 15. In calculator imi merg respectivele melodii. Daca le copiez pe alea cu eroare inapoi in calculator imi da eroare si in calculator. Am incerca sa il formatez in fat 32, in fat in toate

Răspuns Câştigător
| flixbuster a răspuns:

S-ar putea sa fie probleme cu numele fisierelor (prea lungi sau contin caractere pe care soft-ul de pe masina nu le poate procesa).

Incearca sa denumesti fisierele scurt si doar cu litere a-z, A-Z si cifre 0-9 si fara spatii.