| pirleac a întrebat:

Salutare! Vin cu urmatoarea problema: am un stick pe care ascult muzica in masina. Recent am descarcat melodii de pe Youtube, in format mp3, le-am transferat pe stick dar, desi imi vede melodiile in lista, nu le pot asculta, sare la urmatoarea melodiile. Am formatat stick-ul in toate modurile, nici un rezultat. Solutii?

Răspuns Câştigător
| Trixt3r a răspuns:

Posibil ca site-ul pe care l-ai folosit pentru convert sa nu fi facut convert-ul bine.

Incearca sa faci convert-ul pe alt site.

| pirleac explică (pentru Trixt3r):

Chiar ma gandeam, e posibil ca site-ul de pe care descarc in format mp3 sau chiar site-ul celor de la Youtube sa imi blocheze cumva posibilitatea ascultarii in alta parte decat pe PC

| Trixt3r a răspuns (pentru pirleac):

Nu au cum sa iti blocheze, singura posibilitate este ca site-ul unde ai facut conversia sa nu fi facut bine, parerea mea.

5 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Stikul de cati gb este?

| pirleac explică (pentru aditimus):

Am folosit diverse, de la 8Gb la 64 Gb

| aditimus a răspuns (pentru pirleac):

Eu am patit ca era pe fat stickul.

https://www.youtube.com/watch?v=VZmk0qASYv0