| TsonPing a întrebat:

Detin un Golf 5 TDI 2.0 2005 BKD as vrea si eu sa cumpar un Body Kit de R32 + kit evacuare.
Sau macar un Body Kit de GTI/GT cu iesirea evacuari in partea stanga, la mine evacuarea nu se vede deloc + spoilerul stock e urat.

Macar Spoiler spate + Evacuare.
Din cate am inteles la spoilerul din fata necesita modificare, dar nicaieri nu specifica ce modificare si nu as vrea sa ma complic.

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Nu inteleg care e problema si ce e asa dificil. Uite kit-ul, orice tinichigiu ti-l poate vopsi si monta.
Evacuare o faci singur din teava inox plus tipsuri si ai iesit ieftin.
https://www.4tuning.ro/......ookiewall/

| Începătorul988 a răspuns:

Salut. Orice piese aftermarket necesita modificari. Cel mai probabil o sa prinzi bara cu suruburi, dar nu o sa te incomodeze atat de mult.
Cat despre evacuare, aceasta o poti face goala din turbina, facand un zgomot frumos. Evacuare 300€ si prelungire bara spate 100€. Si doua sprayuri de vopsea, dupa codul vopselei, alti 40/50€.