| NaturalLl a întrebat:

Prietenul meu are un Audi A4 2001 1. 9tdi cu alte evacuari, nu cele stock. Cele cumparate se aud super frumos, una in stanga si una in dreapta. Si eu vreau sa le cumpar sa le pun la mine pe A6 2006 2. 0tdi. Vor merge? Va afecta cu ceva masina? Va trage la fel de bine?

Răspuns Câştigător
| xckx92 a răspuns:

Vezi sa ai posibilitatea de a monta evacuare dubla la masina ta, fara sa fie nevoie sa schimbi bara spate. Masina nu va fi afectata cu nimic, nu va trage mai tare sau mai slab. Evacuarile sport pur si simplu actioneaza ca un fel de fluier asupra gazelor evacuate si sunt putin mai largi decat cele stock, sa creeze sunetul mai puternic.

| NaturalLl explică (pentru xckx92):

Da, are un fluier super frumos. Sunt putin mai largi, mai late si ori mai trebuie taiata din bara de spate sa fac gaurile mai largi, ori schimbata.

2 răspunsuri:
| udrescuf a răspuns:

Da, nu va afecta cu nimic masina si doar o va imbunatati.