| MaTeOGG a întrebat:

DAU FUNDA!
Am un telefon Huawei P9 Lite si as vrea sa ii cumpar un skin, dar nu gasesc nicaieri. Ma puteti ajuta? Ar fi cel mai, bine daca ar avea skin full body. Fata, spate, margini, si skin de lemn.

Răspuns Câştigător
| Ax3LdeV a răspuns:

Https://www.emag.ro/......D3H6R3BBM/ asta?

| MaTeOGG explică (pentru Ax3LdeV):

Da. As vreau sa ii pun un skin full body - lemn.

| Ax3LdeV a răspuns (pentru MaTeOGG):

Prietene nu e lemn se numeste gold poti incerca la service gsm daca au acelmodel de cloare.

| MaTeOGG explică (pentru Ax3LdeV):

Esti prost. Skin de lemn. Adica, o folie full body care are o poza cu lemn. Ceva de genul.

4 răspunsuri:
| Ax3LdeV a răspuns:

Modele ce nu apar ca pe siteu producatorului sunt contra facute