| Andrei899 a întrebat:

Exista folii fumurii pentru stopuri omologate?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu nu am auzit de folii fumurii omologate pentru stopuri. Nici nu prea ar avea cun ca distorsionează culorile

| Bizon95 a răspuns:

De ce ai pune folie fumurie pe stop?!?
aia se pune pe geamuri... iar pe stopuri chiar ai NEVOIE sa se vada bine de celelalte masini din trafic si sa nu dea peste tine cand pui frana ca nu a vazut stopul!

| Speranta12 a răspuns (pentru Bizon95):

Imi spui si mie ce inseamna "stopuri omologate"?

| Bizon95 a răspuns (pentru Speranta12):

Habar nu am, se pare ca ma insel si cu foliile alea daca altcineva a folosit asa ceva!

| Speranta12 a răspuns (pentru Bizon95):

Dar ce inseamna stopuri?

| Bizon95 a răspuns (pentru Speranta12):

Habar nu am tongue

| Speranta12 a răspuns:

Ce inseamna "stopuri omologate"?

| TriceleRon a răspuns:

Nu exista. Eu am o varianta mai deschisa, si nu am avut probleme.