| anonimbuc21 a întrebat:

Dețin un Opel h din 2005.
Vreau sa-mi pun folii fumurii pentru stopuri.
Am găsit ceva la 50 de lei pe eMAG. Ar fi ok? Se vede lumina prin ea?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu stii cum sa ramai fara certificat?

| anonimbuc21 explică (pentru suntserios):

și tata are spray pe ele de 5 ani și nu a avut probleme laughing

| suntserios a răspuns (pentru anonimbuc21):

A avut noroc. Dar este ilegal si periculos

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ramai fara certificat destul de repede, nu recomand.
In plus, aplicarea lor nu e chiar floare la ureche, e mai bine sa apelezi la un atelier de folii.
La Astra H e mai bine sa desfaci triplele si sa pui folia ori sa lacuiesti cu fumuriu pe dispersoarele din interior, si sa lasi sticla exterioara curata.
Ori, varianta cea mai buna, cumperi stopuri aftermarket tuning cu omologare.