| Feitan a întrebat:

exista vreo solutie pentru a preveni o zgarietura pe masina de a ruginii ( nu vreau sa dau bani pentru o revopsire).

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Colantare, se poate pe bucati, gen usa - aripa - bara etc

2 răspunsuri:
| InOrOut a răspuns:

Eu am masina neagra, o pictez cu marker negru peste zgarietura si nu se mai vede. Daca ai sti in 4 ani cat marker negru am dat pe ea. Numa spoilerul fata cate zgarieturi are de la pietre si gandaci luati la bord la 200km/h laughing nici nu vorbesc de spolierul spate cate lovituri de parcare are. Eu zic daca gasesti marker in culoarea masinii sa iei mai multe, o remediezi pe loc.

| DecstarIsBackAgainMtfk a răspuns:

Daca zgarietura e adanca nu ai optiuni. Trebuie reparata si apoi revopsita sau colantata.