| Dragos97Drg a întrebat:

Fiind plecat si urmand sa ma intorc in mai in tara,din mai o sa dau de scoala de soferi,aici, in tara.Am o carte de legislatie de la sfarsitul anului 2014 cu legistaltia, semnele de circulatie si cu teste pe ea.Intrebarea mea este urmatoarea:
Ce ma sfatuiti sa invat atat din carte cat si de pe net pentru a lua permisul cat mai repede? FUNDA!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In primul rand sa inveti foarte bine toate regulile de circulatie si bine si celelalte prevederi ale legislatie rutiere, in special cele din OG 195/2002, rep. in 2006, ale Regulamentului de aplicare si Ordinului MAI nr.268/2010, toate cu md. si compl. ulterioare.

| Dragos97Drg explică (pentru Ioandelasal):

Merci drumos omule, ti-am dat funda happy Daca esti din Craiova, bem o bere dupa permis

1 răspuns: