| IT a întrebat:

Buna ziua
As vrea si eu o poza sau un site cu indicatoarele rutiere fara sa scrie desuptul lor cum se numesc
Fara sa zica ce indicator e
De preferabil o imagine ceva
Dau funda
Ce ar trebui sa invat mai intai pentru permisul de conducere
Legislatia? semnele?
Ce ma sfatuiti sa fac teste la inceput sau dupa ce termin de invata legislatia si semnele
Va rog sa-mi dati o poza sau un site cu semnele de circulatie fara sa specifoce ce semn e
Va multumesc tuturor

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Intai trebuie sa inveti legislatia. Nu te apuca mai dinainte de semne pentru ca te chinuiesti. Pe deasupra le poti invata si grestit,; iar la sala te trezesti ca fara voia ta ai raspuns gresit.
Cumpara mai intai cartea de legistatie rutiera din 2016(nu 2015) si apoi poti cumpara si cartea cu teste. Te sfatuiesti sa faci si testele tot dupa carte.
http://www.scoalasoferi.ro/indicatoare-rutiere/