| LeganzaMoonwalker a întrebat:

Salut TPU. Imi poate spune cineva care sunt nivelele de echipare la Ford Fiesta? Generatia V Si care sunt diferentele dintre nivele?

Ghia, Care, este probabil cel mai bun nivel de echipare Ford, Nu este foarte frumos si tare. bordul este foaaarte urat.

imi poate spune, deci, cineva care sunt nivelele de echipare si diferentele dintre ele?

Multumesc,
LeganzaMoonwalker

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Nivelele de echipare sunt:
- Ambiente;
- Trend;
- Ecometric;
- Titaniul ecvhivalentu Ghia;
- Protect.

Diferentele:
- Cheie pliabila la Ghia la restul sunt chei normale dar cu buton;
- Airbag laterale;
- Airbag genunchi sofer;
- Buzunare scaune spate!

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Targul auto se tine in fiecare sambata de la ora 5 dimineata sau de la 7 depinde de cum vine lumea in localitatea Cumparatura, pe drumul european E85, intre Suceava si Falticeni.

| FurtunaDiesel a răspuns:

Scuze am postat gresit fiindca aveam mai multe taburi deschise cu diferite intrebari!

| LeganzaMoonwalker explică:

Sigur asta e la generatia a5-a? 2002 - 2008?
multumex