| mara67 a întrebat:

Hey! Hey TPU! Cine imi poate spune cum se fac nivelele pe Sims pe facebook? As vrea pentru nivele mai mari de 21. Multumesc! Dau si funda big grin

Răspuns Câştigător
| didi66 a răspuns:

Hey! poti sa faci questuri, sa faci poze la chestiile din gradina, sa socializezi... app da-mi si mie accept big grin primesc funda nu? big grin

3 răspunsuri:
| MâţulMov a răspuns:

Pai, iti faci misiunile, faci curat prin gradina si prin casa, mergi pe la vecini, discuti cu ei si le fac si lor curat prin casa si prin gradina, plantezi fructe si legume etc.
Experienta este reprezentata de o steluta de culoare albastru deschis.

| lawynutza a răspuns:

Completezi quest-urile, cureti gradina etc