| alexstb a întrebat:

imi puteti zice cei care stiti sau cei care aveti o toyota Celica cat platiti taxele la ea, consumul ...euro 3 etc
dau funda tongue
Fabricatie:
Rulaj:
140,000 km
Combustibil:
benzina
Motor:
1800 cm³ (Putere 140 CP / 103 kW)
Transmisie:
manuala
Norma Euro:
euro3
Culoare:
gri-metalizat
Numari de usi:
2/3
Volan:
pe stanga (normal)
Tara inmatricularii:
Spania
Data primei inmatriculari:
05/2004

2 răspunsuri:
| Florian20405 a răspuns:

Si totusi de ce vrei Celica? laughing Ma rog fiecare cu gusturile lui.
Pai avand in vedere ca e euro3 si este an destul de bun 2004, pretul timbrului de mediu va fi peste 250, 300E.
Scrie pe google:"calculator timbru de mediu" si acolo iti vei putea calcula timbru de mediu, punand tu anul fabricatie, capacitatea cilindrica si desigur emisiile co2 care sunt foarte importante dar si norma de poluare.

| alexstb explică (pentru Florian20405):

Imi place foarte mult modelul asta de celica Sport happy si nu e nici asa de scumpa happy