| LWikErR a întrebat:

VW PASSAT,1, 9 an: 2001
Pret: 3400 EUR, Transmisie: manuala, Norma Euro: euro3, Tara de origine: I, Rulaj: 156000 km, Putere: 130 CP

VW PASSAT,1, 9 TDI, 130CP,6TREPTE,DISTRIBUTIE,TELESCOAPE,SCHIMBATE RECENT,CAUCICURI NOI, STARE TEHNICA SI ESTETICA IMPECABILA KM.REALI,ACCEPT ORICE TEST AUTORIZAT

Se Merita?

4 răspunsuri:
| FPI a răspuns:

Inmatriculata la bani astia nu?

| LWikErR explică (pentru FPI):

Da

| FPI a răspuns (pentru LWikErR):

Ce sa zic pret chiar ok la bani astia si km astia dar nu sunt fanul motorului de 130 HP au probleme happy

| vigome a răspuns:

Un pret ok. Daca totul ce pune in descriere e real. Si sunt motoare destul de bune, chiar mai bune decit cele noi de 2. o tdi.