| Cosmin2022 a întrebat:

Salut TPU, la anul dau de A1 si voiam sa imi iau un yzf r125 dar ma uitam pe net si am vazut arpilia rs 125 2008 si imi place mult mai mult decat yzf, dar am vazut ca este mult mai puternic si ma intrebam daca ai cum sa il conduci la 16 ani ptc e mult mai puternic decat toate A1.

Răspuns Câştigător
| NonZarek a răspuns:

Dacă corespunde cerințelor A1, da, poți sa îl conduci, dar te asigur de pe acum ca se va simți o diferență, dar nu mare. Astea de 125 pentru A1 nu au cuplu, abia prind 100, is chiar slăbuțe, deci îl poți conduce garantat. După o săptămână d emers cu el te și vei obișnui rapid și nu l mai simți.