| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am cumpărat recent un Golf IV, din ‘98. Și are probleme cu acul de la benzina, rămâne la 1/2. Vreau sa spun ca i-am făcut și plinul și la fel sta, am pus-o pe tester și nu mi-a arătat ca am vreo problema. Știți de la ce e?

Răspuns Câştigător
| Claudiu1009 a răspuns:

Probabil sistemul din interiorul bazinului de alimentare care îți arată nivelul combustibilului sa fie murdar, adică nu aibă impurități care sa ii afecteze capacitatea de a vedea nivelul.