| Ionuţ_Vlăduţ_1999 a întrebat:

mi-am cumparat un mercedes vito din 2005, iar intr-o zi am ramas fara curent in baterie, am scos-o sa o pun la incarcat iar cand am pus-o la loc contactul nu-mi mai citea cheia( cheie cu infrarosu) si nici inchiderea centralizata nu mai merge, daca a mai avut cineva aceasta problema ..sa ma ajute si pe mine...dau funda happy

1 răspuns:
| EneCristian a răspuns:

Schimba bateria nu doar o incarci poate s-a stricat si de aia nu iti merge daca nici asa du-o la service poate a iesit un cablu de la bord un mecanic isi va da seama. Mai intai schimba bateria.