| Ghinea_Alin_1998 a întrebat:

Salut, TPU. Mi s-a blocat un cd in cd player. Imi zice ERROARE si cand incerc sa-l scot nu iese. Se aude cum incearca sa-l citeasca si da eroare. Cd playerul este RCD300 pe Passat B6. FUNDA cui imi da o variant si reusesc sa-l scot!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cum zie si clegul. Un orificiu mic în față așteaptă un ac și deschizi sertarul cu CD

| ziftode a răspuns:

Fiecare CD player are undeva o caurica in fata tray-ului prin care poti sa infigi o agrafa si sa scoti tray-ul manual, merge si cu CD-playerul nebagat in priza

| Raducons a răspuns:

Incearca sa ii dai restart sau sa deconectezi alimentarea, daca nu merge trebuie desfacut, altfel nu ai cum sa-l scoti.