| devil2279 a întrebat:

Helppp! Deci, eu am bagat un cd in cd playerul de la masina si tata a mai bagat unul peste el ( de parca nu vedea ca mai e unu ) a impins ca ghiolbanu si acum nu mai iese niciunul sad si cand il pornesc se aude urat, adica se invarte aia, sa le citeasca dar cred ca sunt suprapuse. Merge doar pe radio. Am vazut ca merge scos cd playeru dar imi trebuie o surubelnita foarte foarte mica pe care nu o am. In fine, am sa fac rost si cand am sa desfac si daca reusesc sa scot cdurile va mai merge?
Si cum as putea sa le scot altfel, merge cu o penseta sa le trag de acolo?
Vreau sa stiu doar daca va merge dupa ce scot cdurile. crying

5 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Scoti CD playerul, scoti carcasa din partea de sus si ai acces la CD-uri

| catablondu a răspuns:

Salut, poti incerca cu o penseta, dar in cel mai rau caz cred ca trebuie desfacut cd-playerul. Daca reusesti cu penseta, sunt convins ca va mai merge, daca il demontezi, nu garantez.

Răspuns utilizator avertizat
| moko a răspuns:

Incearca cu penseta, poate merge, sau spune-i lui taicat-o sa le scoata ca doar el le-o bagat tongue

Răspuns utilizator avertizat