| Moon4Lord a întrebat:

Nu îmi mai funcționează deschiderea centralizată cu cheia originala la Volkswagen Passat 2002, am schimbat și bateria de la chei. Cum pot rezolva problema aceasta?

Răspuns Câştigător
| Neluuu a răspuns:

Intra in masina pune contactul si apasa pe inchidere cu contactul pus, cheia se seteaza din nou cu bordul.Eu asa am patit, dar eu am Opel Vectra 2002. S-ar putea sa mearga

2 răspunsuri:
| sparky34 a răspuns:

Probabil ti s-a ars motorasul acela.

| Moon4Lord explică (pentru sparky34):

...nu s-a ars, cand apas se aprinde o luminita rosie...dar nu merge usa nu se deschide/inchide