| BikeNo a întrebat:

Salut TPU,nu reusesc sa iau sala auto categoria B(examenul teoretic), am picat de 6 ori,am citit cartea cap-coada si nu imi intra nimic in cap, acasa fac chestionare pe DRPCIV si iau cu 22-23 de puncte.Ce sa fac? cum sa invat? va rog frumos sa imi dati putine sfaturi.Multumesc.Funda.

Răspuns Câştigător
| paulthegame a răspuns:

Cred ca te panichezi, data urmatoare cand te duci fa asa :respira calm si adanc concentreaza-te si nu te grabi ia-o incet

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E posibil sa nu fi apt pentru a obtine permisul de conducere B, exista moped/bicicleta sau eventual motoreta la 24 de ani.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Imi vine greu sa cred ca ai putu sa pici de atatea ori daca treceai macar odata prin cartea de legislatie si faceai macar vreo 10 teste online