| Ayazicfrate822 a întrebat:

Salut TPU. Pot merge cu aceasta trotineta electrica pe camp fara sa stric ceva? https://www.emag.ro/......D5SKHWMBM/

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Sigur că poți dar când mergi pe arătură, ocolește cu grijă plantele - le omori nu le strici!

| lpavel a răspuns:

Binenteles ca va merge dar va trebui sa mai ajuti si tu, adica sa mai dai din picioare pentru ca pe camp necesita o putere mai mare decat pe asfalt. Bateria te va tine mai putin dar in rest n-are ce sa se strice!