| anonim_4396 a întrebat:

pot sustine proba practica mai de vreme de doua luni la scoala de soferi? Si daca da cum se poate face?

Trebuie sa dau ceva bani in plus sa ma programeze la oras mai de vreme?

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Treaba asta o vorbesti cu instructorul auto sa faci orele de condus intr-un timp cat mai scurt.

| Bogdanovici24 a răspuns:

Salut.Nu cred ca ai cum sa-l dai mai devreme, traseul in oras il dai dupa ce ai parcurs cele 30 de ore practice cu instructorul. Daca vrei sa termini mai repede orele practice, pune in fiecare zi cate 4 ore in loc de 2(exemplu).

| yonutmaf a răspuns (pentru Bogdanovici24):

Am terminat orele mi-a mai ramas proba practica pe care am picat-o o data si acum nu stiu cum sa fac cand ma duc din nou sa fac programare sa-mi de-a mai de vreme programare ca de obicei programeaza proba practica dupa doua luni. si eu vreau mai de vreme si nu stiu cum sa procedez ca sa imi de-a mai de vreme?

| KillaNoFilla a răspuns (pentru yonutmaf):

Poate de data aceasta e mai rapid. Poate sa fie si 2 saptamani.
De ce esti asa sigur ca te pune peste 2 luni.
Oricum nu are cum sa te bage mai rapid, e prea complicat pentru politist sa faca treaba asta.
Vb cu instructorul si vezi ce zice.

| Bogdanovici24 a răspuns (pentru yonutmaf):

Inteleg.In acest caz nu stiu cum sta treaba, nu am avut astfel de experienta.Bafta!