| thegame9 a întrebat:

Recent mi-am luat un piaggio ciao care merge excelent, eu vreau sa va intreb daca merge sa ii pun un contact (sa il pornesc cu cheia), ca sa fie mai misto si ca sa ii dau si pedalele jos si sa ii pun 2 suporturi din astea ca la scuter big grin.
Ps:Cn raspunde primul funditaaaaaa

Răspuns Câştigător
| SkyZ0 a răspuns:

Pai nu poti sal pornesti la cheie ca nu are electro motor big grin Funda :X

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Cu pornitul la cheie este absolut imposibil si cu suporturile ca sa le pui nu ai cum decat sa gasesti o adaptare cumva sa sudezi niste profile si sa le pui dar este cam greu si nu vad rostul, dar oricum sa le montezi cum se monteaza ele normal nu decat adaptate!

| a1doru a răspuns:

Istetule,daca ii dai pedalele jos, o sa rada si curcile de tine, pentru ca nu o mai poti porni decat inpinsa. rolling on the floorrolling on the floor