| Daryusxz a întrebat:

se pot lua ore suplimentare și cu alt instructor nu neapărat de la aceași scoala, nu vreau sa schimb instructorul doar să știu dacă pot face pe lângă cele 30 de ore cu instructorul meu și cu altcineva legal suplimentare.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca poti face ore de conducere si cu alt instructor, nu exista nici o interdictie legala.

| sierra1 a răspuns:

Atâta timp cât eși dispus să plătești, poți

| Frank51 a răspuns:

Desigur, doar ca fiecare te invata altfel si e posibil sa te mai incurci, deci recomand sa faci doar cu unul. Cel mai bine soliciti ore suplimentare la acelasi instructor.

| anss23 a răspuns:

Da, poti face atat la o alta scoala de soferi sau cu un instructor independent.

| Alexandru250201 a răspuns:

Da, poti