| iliilinka a întrebat:

Salut tuturor, azi am dat traseul pe care din păcate l-am picat, însă consider că nu este neapărat vina mea deoarece instructorul meu nu mi-a explicat mai nimic, toate orele a stat pe telefon si zicea ca sa fac cum cred eu și i-am spus ca prefer ca următoarele ore suplimentare sa le fac la alta școală cu alt instructor. Acesta m-a amenințat ca dacă ma mut o sa vorbească cu examinatorii să mă pice dacă ma mut, este corect cum procedează domnul instructor? Menționez faptul ca de fiecare dată când ieșeam de la ore, eu ieșeam plansa pentru că el spunea ca sunt varza, dar cum sa nu fiu varza daca el nu mi-a explicat absolut nimic?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu lua în serios ce scrie Violetta pe aici. Asta e ocupația ei, sa judece oamenii și să îi dezinformeze. Asta face pe TPU in continuu.

Ar trebui sa faci o plângere la protecția consumatorului pe numele instructorului. Mai ales dupa amenințările făcute

| ClaRa91 a răspuns:

Nu are ce sa-ti faca. Astia nu-s instructori ci niste dubiosi fosti taximetristi. Eu cu instructorul meu am facut scoala cu masina mea. Nici dubla comanda nu aveam. Am mers cu el si noaptea. Un adevarat instructor.