Întrebare recomandată | Puffy93 a întrebat:

Stie careva cumva daca pot monta oglinzi pliabile electrice pe un cielo gle? Stiti voi, sa se deschida cand pornesc motorul si sa se inchida inapoi cand opresc motorul. Ati mai vazut la careva, stie cineva daca se poate si unde pot face aceste modificari?

Răspuns Câştigător
| Jicarean_Calin_1960 a răspuns:

Salut Puffy, bineinteles ca astfel de kit-uri cu oglinzi pliabile exista, pentru fiecare masina in parte, fara sa faci alte gauri si modificari pentru prindere pe portiera (usa) masinii.
Problema este ca au un pret cam piparat, 328 euro! Uite aici le gasesti:
.../index.php

3 răspunsuri:
| Sidock a răspuns:

Trebuie sa termini facultatea de magie ca sa poti face asa ceva.

Bine si mecanica si electronica ajuta dar e mai interesanta cea de magie.

| angrigore a răspuns:

Se poate face orice happy doar ca e un pic delicat sa ai aceeasi culoare cu masina (daca vrei). ca si preturi sunt intr-adevar piperate dar poti gasi si la 200eur.cel mai bine la un service auto daca ai printre prieteni, unde poate face si asta