| Parakeets a întrebat:

Știe cineva dacă există periuțe de dinți electrice în miniatură(bune pentru călătorii)? happy

Sau poate chiar unele pliabile, dar doar electrice.

Am încercat să caut pe net, dar nu am găsit nimic.

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Inseamna ca nu există din moment ce ai cautat, de gasit gasesti de la Oral B

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu prea exista.Inca nu s-a inventat tehnologia, deci daca vrei ceva mic poti sa iti iei o periuta normala cu maner de lemn.

| Catrice a răspuns:

Da,pentru copii.hee hee

| Parakeets explică (pentru Catrice):

Păi am văzut că alea de copii, nu diferă mult de alea pentru adulți. happy Ca și dimensiune. Din ce am văzut eu prin online. Dar voiam una cât un deget de-al meu dacă se poate, să existe, pentru călătorii și geantă, ca să o țin prin geantă mereu, dacă vreau vreodată să mă spăl la work pe dinți, sau prin public, dacă plec mai departe de casă, însă nu mai mare de un deget, ok? laughing) Ca să o car non-stop prin geantă. big grin

Răspuns utilizator avertizat
| DonMoldo a răspuns:

Da cat de mica vrei sa fie laughing vrei s-o bagi in buzunar exista periute electrice fara fir care nu au mai mult de 20-30 cm o poti tine chiar in borseta.

| Parakeets explică (pentru DonMoldo):

Daia, de aia vreau. Deci există? :o
Unde, domnule Matei? laughing)
Site/magazin, please. happy
De când caut...

| DonMoldo a răspuns (pentru Parakeets):

Https://www.emag.ro/......D7B4H4MBM/

https://www.emag.ro/......D2L11XMBM/

Sunt sigur ca sunt si mai ieftine, astea le-am gasit pe prima pagine de cautare.

| Parakeets explică (pentru DonMoldo):

Mulțu! happy