| MaxiValau a întrebat:

stie cineva ce contine pachetul "Drumuri dificile" la un renaul fluence 1.6 16v?

Răspuns Câştigător
| The21Luk a răspuns:

Nu stiu exact cum este pachetul de "Drumuri dificile" la Renaul Fluence dar am intalnit la alta masina acest pachet si consta in scut metalic fata, destul de gros si rezistent, suspensii mai moi decat standard-ul, e confortul mai mare dar stabilitatea mai mica, si garda la sol mai mare, dar mie sincer nu mi-a placut. Funda?

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

laughing acel pachet de care spui tu este pachetul de drumuri grele The21Luk care este la Volkswagen si Skoda! pachetul Drumuri dificile dupa Renault este cu totul altceva are complet alte elemente!

| The21Luk a răspuns (pentru FurtunaDiesel):

Eu i-am dat un exemplu, am scris foarte clar acolo,, am intalnit la alta masina acest pachet, nu stiu exact cum este la renault fluence." Toti suntem destepti acum, criticam.

| MaxiValau explică (pentru FurtunaDiesel):

Pana la urma am aflat, doar am masina de un an...
Acest pachet ( zis si PDG ) contine :
-Scut metalic ( cele fara PGD au scut de plastic )
-Garda la sol marita.