| JaguarSType a întrebat:

Unde as putea gasi si eu sa imi pun la masina niste becuri din alea albe tip xenon dar nu xenon din ala cu gaz ci bec normal dar cu filamentul alb. Unde as putea gasi si cam cat ar cista tot pachetul cu fazele lungi si scurte?

Răspuns Câştigător
| Adikis a răspuns:

Eu mi-am luat din Kaufland laughing in jur de 20 de lei/ bec pentru un passat b5.5. Se numesc ceva de genu halogen alb. Sunt foarte bune, aproape ca dau impresia si randamentul de xenon.

1 răspuns:
| ombladon a răspuns:

Cauta Philips Blue Vision.