| JaguarSType a întrebat:

Cum as putea infrumuseta un Seat cordoba 2006 tdi? Tocmai i-am pus la faruri becuri albe (xenon) si mi-am montat si un tun de bass in portbagaj! Cu ce as mai putea infrumuseta masina in afara de jante pentru ca am deja.?

6 răspunsuri:
| bogz a răspuns:

Pune-i un bov, o toba sport, un eleron, suspensii sport, neoane,.

| express11 a răspuns:

Tuneazo!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu xenoanele alea ai devenit cocalarul suprem in trafic care va orbi tot ce vine de pe contrasens nicidecum nu ai infrumusetato

| JaguarSType explică (pentru suntserios):

Mai seriosule nu sunt xenoane din alea pe gaz care orbesteste oamenii sunt pur si simplu niste becuri albe blue de 35W!

| suntserios a răspuns (pentru JaguarSType):

Da? si sunt omologate? ma indoiesc

| JaguarSType explică (pentru suntserios):

Normal ca le-am omologat!