| anonimulllll a întrebat:

Vreau părerea voastră. Pot cumpăra de la o cunoștință un golf 3 decapotabil. 1.8 benzina. Cu 10 milioane. Mașina nu este înscrisa. Am văzut că nu are tobă. Pragu de la aripa e picat. Și nu are semnalizari. Cât m-ar costa să fac toate astea (tobă. Semnalizari). Se merită s-o cumpăr? PS: în vară voi da pentru permis. Am 17 ani.

9 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

De ce nu e inscrisa? Mai era acte? Ca daca nu are o poti arunca.

Răspuns utilizator avertizat
| alexandru0995 a răspuns:

Da merge in jur de 6 milioane fara inscriere, 7 -8 inscrierea

| anonimulllll explică (pentru alexandru0995):

Ce 6 milioane? AtÂta mă costa toba și semnalizarile? Sau 6 milioane s-ar merita să dau pe ea?

| alexandru0995 a răspuns (pentru anonimulllll):

Scuze atat te costa sa le cumperi de la secand, dar merita

| anonimulllll explică (pentru alexandru0995):

Ce merge în jur de 6 milioane? Cu atat pot face toba și semnalizarile?

| alexandru0995 a răspuns (pentru anonimulllll):

Toba,prag aripa semnalizari.le iei pe astea in jur la 6 mil ca sa poti trece rarul cu ea

| anonimulllll explică (pentru alexandru0995):

Și dac-o dau la fier vechi cât pot lua pe ea?

| alexandru0995 a răspuns (pentru anonimulllll):

Maxim 5 -8 milioane